Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Zgoda  

Pierwsza sesja SoracteLite w Genewie: zabieg ablacji laserowej łagodnego rozrostu prostaty i ogniskowego raka prostaty

3 maja 2018 r., w Clinique la Colline w Genewie, dr Stefano Regusci i jego zespół po raz pierwszy przeprowadzili w Szwajcarii zabiegi przy użyciu SoracteLite. Dzięki wsparciu dr Patellego i dr Paganellego ze szpitala Pesenti Fenaroli w Alzano Lombardo (Włochy), w którym po raz pierwszy zastosowano zabieg laserowy, obu pacjentów cierpiących na łagodny rozrost prostaty oraz ogniskowego raka prostaty leczono za pomocą procedury SoracteLite.
Był to pierwszy zabieg raka prostaty w Europie wykonany z użyciem SoracteLite.

Leczenie łagodnego przerostu prostaty prowadzono pod kontrolą ultrasonograficzną, natomiast leczenie ogniskowego raka gruczołu krokowego wykonywano z wykorzystaniem obrazowania metodą rezonansu magnetycznego prostaty wykonanego przed zabiegiem, połączonego z obrazowaniem ultrasonograficznym prowadzonym w czasie rzeczywistym, które zapewnia dokładne zlokalizowanie zmiany chorobowej.

Zabiegi u obu pacjentów przeprowadzono z powodzeniem, bez bólu i powikłań, a dr Regusci wyraził zadowolenie z procedury i jej wyników.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter